Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

З Днем Директора, шановна Юліє Олегівно!

Хочемо побажати Вам залишатися й надалі такою відвертою людиною, таким мудрим керманичем. Здоров’я міцного, вдачі, радості, процвітання та здійснення заповітних мрій! Будьте щасливі! Ми любимо Вас!

Сьогодні команда дівчат нашого ліцею виборола І місце з баскетболу в районному етапі змагань Пліч -о- пліч шкільні ліги, обігравши дві команди!! Вітаємо!!!!!

В нашому ліцеї розпочинається тиждень психології.

Команда нашого ліцею взяла участь в III (зональному) етапі з баскетболу . Участь брали Вишнівсткий ліцей, Петропавлівський та наш. За результатами гри, з різницею лише у два бали між другим та третім місцями, ми зайняли почесне 3 місце.

Неймовірно цікаві завдання про особливості роботи на антарктичній станції, про дослідження наших науковців і їхній внесок у світову науку.
Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та іменними сертифікатами.
Учні мали можливість взяти участь у зустрічі зі справжніми полярниками, які провели для них онлайн екскурсію всіма куточками української антарктичної станції.
28 січня виповнилося 204 роки з дня відкриття Антарктиди

12 квітня, в нашому ліцеї відбудеться природоохоронний флешмоб з висадки дерев «Дерево Героя». Кожен клас висадить, у спеціально відведеному місці, 2 рослини. Перелік рослин можливих до висадки: бузок, юка, кущові, а також – не плодові дерева.

Про проведення Єдиного дня цивільного захисту
та «Тижня безпеки дитини»
у Білогородському академічному ліцеї

29 березня о 13:49 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

✅Прийом документів для вступу дитини в перший клас розпочинається 1 квітня 2024 року.
✅Графік прийому документів:
Понеділок 14.00 - 17.00
Четвер 09:00 – 14.00
✅Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.
✅Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:
- заяву про зарахування,
- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,
- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
- паспорт одного з батьків
- документи, що підтверджують місце проживання дитини;
- Додаткові документи за їх наявності.
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

28 березня о 07:05 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

У Білогородській громаді завершився ІІ етап Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Змагання відбуваються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського і складаються з п’яти етапів.
23 березня, відбулося нагородження переможців другого територіального етапу.

24 березня о 10:20 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Про організацію роботи щодо прийому дітей до 1-х класів Білогородського академічного ліцею № 2

21 березня о 16:10 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Свій 94-й день народження 19 березня святкує класикиня української літератури Ліна Косткенко. Відома на увесь світ поетеса, громадська діячка та шістдесятниця почала писати ще в юні роки, вже тоді видала кілька збірок. Однак за свою активну участь у дисидентському русі та за антирадянську позицію її не друкували аж 16 років. Та вона продовжувала писати в "шухляду". ЇЇ творчість - про правду, ніжність, неймовірну мудрість та підтримку українців у найбуремніші часи, кажуть поціновувачі. На публіці Ліна Костенко з'являється нині вкрай рідко, не веде блогів та не дає інтерв'ю. Але з початком повномасштабного вторгнення вона відмовилася залишати рідний Київ. І під обстрілами та між повітряних тривог написала цикл віршів про велику війну, які увійшли в антологію "Війна 2022". Нині інтернет-мережа рясніє привітаннями легенді. Всі цитують поетесу та згадують уривками її творів.

19 березня о 18:28 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року за п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Наша мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

15 березня о 16:51 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Тематичний "English Week" активно реалізовується!
Вже в перші дні учні та учениці поринули в цікавий англомовний світ, відкриваючі двері до нових знань та досвіду.

13 березня о 06:46 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Завдяки "Клубу доброїдів" від ЮНІСЕФ учні 5, 6, 7 та 9-х класів мали змогу спробувати себе в інтерактивному театрі. Підчас заняття вчилися розкривати свої емоції, почуття, думки, трансформуючи їх у творчість.

#Клуб_Добродіїв #Благодійнийфонд_КлубДобродіїв

12 березня о 20:08 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Вибір та замовлення підручників для 7 класу НУШ

10 березня о 19:10 | Троцюк К. Г. | немає коментарів

Про вибір підручників для 10 класу на 2023-2024 н.р.

Про вибір підручників для 5-6 класів на 2023-2024 н.р.

Про зарахування учнів до 1 класу 2023-2024 н.р.

Про вибір підручників та навчальних посібників для 1-го класу

13 березня 2023 о 17:42 | Степанова Н. І. | немає коментарів